Протокол ч.4

Протокол сходин Організаційного Комітету Святкувань 50-ліття Церкви св. Івана Хрестителя в Гантері, Н.Й. які відбулися телефонно в неділю 23-го січня 2011 р.

1.    Присутні: Діяна Юрчук, Богданна Титла, Наталія Коростіль, Іня Шегаде, Дарка Темницька, Ксеня Ференцевич.
2.    Неприсутні: Мішель Геврик, Віра Ґайдош, Іван Макар, Андрій Титла, Борислав Білаш, Орест Темницький, Богданна Слиж, Юрій Яримович, Степан Коростіль, Юрій Струтинський, Марійка Костів, Іванка Іваськів.
3.    Відкриття сходин привітом.
4.    Програма сходин одноголосно прийнята без змін.
5.    Протокол з минулих сходин одноголосно прийнятий без змін.
6.    «Золотий фонд»:  Іня позвітувала що її комітет у складі: Іня, Діяна і Таня Драган-Воєвідка, уже має плян праці і відбув перші свої сходини.  Найголовніше: ствердили що будемо збирати добровільні датки рівночасно на endowment фонд і на кошти ювілею.  У реклямах, проханнях і.т.п., комітет підкреслить що «Золотий фонд» буде присвячений загальним будівельним або програмовим потребам парафії.  Згадано що програми які скористають з фонду або котрі будуть створенні у зв’язку з цим, повинні бути тісно пов’язані з церквою (напр. іконописання або курси церковного співу.)  Комітет має на меті три рази листовно звертатися до жертводавців (на весні ’11, восени ’11 і на весні ’12), якнайбільше повідомляти громаду е-поштою (є задум виставити зошит/binder літом в Ґражді щоби прихожани/гості записали свої координати/е-mail адреси для збагачення нашого адресаря), телефонно, і вебсайтом (особливо блоґом на вебсайті.) Рівнож, було запропоноване гасло «Наше коріння, наша будучність» яке б вживалося принаймні у кореспонденції з жертводавцями.  (Ще можна буде продискутувати чи використовувати його як загальне, ювілейне гасло.)  Буде старання відрізнити нашу листовну кампанію від інших організацій тобто, включити щось унікального з писемним проханням, напр. поштівку з фотографіями якихсь Гантерських картин (дітей під церквою або Ґраждою, і.т.п.) Подяками будуть займатися Таня і Діяна.  В розмові також згадано що вже маємо близько $6,000 у ювілейному конті які прийшли від щедрих жертводавців в наслідку парафіяльного Різдвяного побажання.  Ці гроші можна буде черпати для теперішних видатків пов’язані з літтям.
7.    Бюджети:   Покищо, прогнозовано на мистецьку програму 2-го вересня між $500-$700, а на рекляму (в газетах і на Інтернеті, афіші, поштівки, листи та вироби з емблемкою) між $3,000-$5,000.  Була коротка дискусія про кошт шатер на фестиваль.  Дарка повідомила що в місті Tannersville відкрилася крамниця яка винаймає шатра, тощо.  Іванка Іваськів, яка погодилася очолювати комітет від фестивалю, через е-mail Ксені згадала що існує можливість що можна буде за дармо позичити шатра від Йонкерської громади після їхнього щорічного фестивалю.  Треба буде це розслідити.  Ще чекаємо бюджетів від решта діловодів які будуть потрібні до звіту на загальних зборах 2/20/11.
8.    Забава:   Не було остаточного рішення коли або чи відбути забаву підчас вікенду Labor Day оскільки не було більшості комітету на сходинах, включно з тими які займаються недільньою програмою.  Рішено знову перекласти рішення на майбутню зустріч.
9.    Ювілейна книга:   Не можна було провести дискусію як уфондувати книгу без Борислава.
10.    Різне:   Було прохання провести нашу роботу підготовки ювілею в більш відкритий і прозорий спосіб, а особливо щоби публікувати протоколи сходин на парафіяльному вебсайті.   Всі присутні погодилися що це добра ідея і звернемося до решта комітету за апробацію.
11.    Наступні сходини:  Відбудуться перед або після загальних зборів в Ґражді, 20-го лютого.

За Організаційний Комітет Святкувань 50-ліття Церкви св. Івана Хрестителя     підписала:

Ксеня Ференцевич
голова

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.