Протокол ч.15

Протокол сходин Організаційного Комітету Святкувань 50-ліття Церкви св. Івана Хрестителя в Гантері, Н.Й., які відбулися телефонно у неділю 3-го червня 2012 р.

1. Присутні: Андрій Титла, Іванка Іваськів, Дарка Темницька, Богданка Титла, Таня Драган-Воєвідка, Іван Макар, Ксеня Ференцевич.

2. Неприсутні: о. Іван Кащак, Іня Шегаде, Наталка Соневицька, Віра Ґайдош, Мішель Геврик, Діяна Юрчук, Борислав Білаш, Мотря Бейґер, Наталя Коростіль, Степан Коростіль, Марійка Костів, Богданна Слиж, Орест Темницький, Юрій Яримович.

3. Порядок нарад перейшов без змін, одноголосно.

4. Протокол з минулих сходин був прийнятий без змін, одноголосно.

5. Звіти діловодів:

• Фінансове: Таня позвітувала що збірка грошей на ювілей триває. При кінці травня назбирано 35 тисяч долярів на Фонд 50-ліття і 19 тисяч на Золотий Фонд. Весняний лист прохання до жертводавців є в друкаря отож, надіємося на додаткові пожертви. Члени комітету запрошують всіх хто має охоту подарувати виграшки на льоси цього літа, до них звернутися.
• Фестиваль: Іванка сповістила що ми повинні отримати дозвіл (mass gathering permit) від міста Джувет цього тижня. Чекаємо щоби повітовий highway департамент дав нам офіційний дозвіл паркувати на 17-ій дорозі. Зміни зайшли у замовленню від Big Top Tent Rentals і чекаємо нового кошторису. Залежно від погоди, компанія приїде ставити шатра на терені церкви в середу або в четвер перед фестивалем. Пані Тоня і церковний комітет погодилися на те щоби комітет закупив електричний steam table щоби огрівати їжу на фестивалі та який би служив парафіяльному буфетові після свята. Іванка чекає оточнити ціни меню та розслідує можливі звукові системи (голосники/мікрофони/апарати). Вдалася до знаймих музикантів які розуміються на цьому. Система коштуватиме між тисячу і тисячу двіста долярів. Фестивальний комітет закупить таку систему для майбутнього вжитку у парафії. Цього тижня буде виготовлена програмка за розміром 11х17, з розкладом занять. Пропоновано додати імена тих хто завідує кожною точкою і лоґо нашого великого фондатора, Самопоміч НЙ. Іванка буде звертатися до огородника Kerns щоби подарував або продав за знижку квіти на церемоніяльне відкриття. Комітет також закупить construction cones, смітників (разом 12) і гасильниці. Радіо walkie-talkies позичає нам Юрко Кобзяр. Позичатимемо bouncy house для дітей – ще треба придумати де і коли примістити дітей підчас їхніх занять (майстрування, гри і забави). Іванка і Дарка погодилися окремо про це домовлятися. Влодко Темницький переберає відповідальність за відбиванковий турнір. Ще одна лятрина буде замовлена від Big Top Rental щоби стояла біля церкви протягом літа. Андрій зголосився займатися записом в’язанки пісень яка буде на тлі грати підчас фестивалю і поміж виступами.
• Бенкет/Мистецька Програма: Мішель електронно передала звіт що підготовка на бенкет добре розвивається – проектують запрошення і чекають кошторис від друкаря (на 830 запрошень.) Готуються декорації на столи – centerpieces – та й запрошено до допомоги Л. Зєлик, С. Зєлик, Л. Волинець, О. Касанову та Ґ. Буадану. Іван поінформував що д-р Богдан Макаревич погодився бути головним промовцем і буде коротко (10 хв.) розповідати про історію церкви. Рівнож, комунікація з батьками про дитячий виступ триває.
• Вебсайт і ювілейні вироби (swag): Андрій просить матеріали про Фестиваль на вебсайт і Фейсбук щоби активно реклямувати фестиваль який відбудеться вже за кілька тижнів. Переглядає кількість сорочинок, полотнянних торб і магнетів щоби виготовити на продаж по вебсайті і приділити кілька на подяки для наших великих фондаторів.

6. Щонеділні сходини продовжуються до часу Фестивалю. Наступні є 10-го червня о годині 8:30 ввеч.

За Організаційний комітет підписала

Ксеня Ференцевич, голова

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.