Протокол ч.7

Протокол сходин Організаційного Комітету Святкувань 50-ліття Церкви св. Івана Хрестителя в Гантері, Н.Й., які відбулися телефонно в неділю 5-го червня 2011 р.

1. Присутні: Віра Ґайдош, Андрій Титла, Богданка Титла, Ксеня Ференцевич, Діяна Юрчук.

2. Неприсутні: Борислав Білаш, Мішель Геврик, Іванка Іваськів, Мотря Бейґер, Наталя Коростіль, Степан Коростіль, Марійка Костів, Іван Макар, Дарка Темницька, Богданна Слиж, Юрій Струтинський, Орест Темницький, Іня Шегаде, Юрій Яримович.

3. Відкрилися сходини привітом.

4. Програма сходин одноголосно прийнята з додатоком звіту фінасового комітету.

5. Протокол з минулих сходин одноголосно прийнятий без змін.

6. Книга – Ксеня позвітувала, за Борислава, що книгу зможемо реклямувати з приблизно $50. Борислав видумав привабливе гасло, “Приблизно 50 дол. за 100 сторінок про 50-ліття.”

7. Лоґо – Ксеня позвітувала, що лоґо повинен бути на початок червня готовий. Відтак зможемо позамовляти вироби з нагоди 50-ліття.

8. Ювілейні зайняття – ЛІТО 2011 р. Ксеня подала заввагу, що літні зайняття будуть вимагати велику рекляму – координацію між вебсайтом, е-мейлом, церковним бюлитеньом, оголошенням о. Попка при кінці Літургії, кіоском і летючками в церкві. Треба рівночасно про 2012 говорити/реклямувати. Плянується слідуюче:
• кіоск – від 3-го липня до 4-го вересня члени комітету будуть мати щонеділі дижур при кіоску де будуть поширювати інформації про святкування 50-ліття.
• льоси – кожної неділі від 3-го липня до 4-го вересня будемо продавати льоси. Вже кілька нагород замовлено але фінансовий комітет просить членів громади і підприємств в Гантері за пожертви на виграшу.
• фото-сесії – 5-го серпня і 4-го вересня будемо фотографувати дітей/громаду після діточого концерту і після Служби Божої. Пані Віра додала ідею, що можна би також зробити офіційну знимку коло церкві підчас Спаса.
• корпус історій – в червні будемо переводити спробні інтерв’ю з декотрими членами громади. Намагаємося ці інтерв’ю зредаґувати і виставити на веб-сторінку до початку липня як зразок тим які будуть брати участь в цьому проєкті. Буде змога записувати інтерв’ю 10-го і 31-го липня, 7-го і 28-го серпня і 4-го вересня. Необхідно розповсюдити інформації про цей проєкт серед знайомих!
• вечірка – 4-го вересня – Ксеня звернеться до Мішель про більше інформацій про цю подію. Треба нам запевнити що маємо музику і приготовити оголошення.

9. Звіт фінансового комітету: Діяна звітувала за Таню Воєвідку на слідуючі теми: Перший лист з прозьбою за фондами вже написаний. Чекаємо на лоґо, щоб вислати його. Маємо вже 5 здобутих нагород на льоси і шукаємо ще 5, щоб мати виграшу кожної неділі в літі. Якщо хтось знає когось що би був згідні щось подарувати прошу дати нам знати. Також, плянуємо зустрітися з парафіяльним комітетом, щоб перевірити деякі наші пропозиції на збірку прошей: майданчик, город миру, лавки і.т.п.

10. Різне: Андрій подав думку, щоб виробити прапорці з нагоди 50-ліття на продаж членам громади, щоб вивішували на подвір’ю в себе в хаті. Він зголосився розвідати про кошт цеї ініціятиви.

11. Наступні сходини: неділя 19-го червня від 8:30 – 10:00 в вечорі.

За Організаційний Комітет Святкувань 50-ліття Церкви підписала:

Діяна Юрчук
протоколярний секретар

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.