Протокол ч.3

Протокол сходин Організаційного Комітету Святкувань 50-ліття  Церкви св. Івана Хрестителя в Гантері, Н.Й. які відбулися телефонно в неділю 21-го листопада 2010 р.

1.    Присутні: Діяна Юрчук, Богданна Титла, Мішель Геврик, Іня Шегаде, Віра Ґайдош, Іван Макар, Андрій Титла, Борислав Білаш, Дарка Темницька, Ксеня Ференцевич.
2.    Неприсутні: Орест Темницький, Богданна Слиж, Юрій Яримович, Наталія Коростіль, Степан Коростіль, Юрій Струтинський, Марійка Костів.
3.    Відкриття сходин відбулося одно-хвилинною мовчанкою щоб вшанувати світлої пам´яті пані Соню Вовк, довголітню членку парафії, яка відійшла у вічність 2-го листопада ц.р.
4.    Програма сходин одноголосно прийнята без змін.
5.    Протокол з минулих сходин одноголосно прийнятий без змін.
6.    Парафіяльний вебсайт: вебмайстер Андрій представив подробиці сайту який є ще у початкових стадіях, хоч вже діє в Інтернетному ефірі.  Він просив порад що до додаткових розділів/сторінок (напр. Український Культурний Центр, де помістити церковний бюлетень, і.т.д.)  Присутні були захоплені сайтом який вважається дуже гарним.  Андрій сказав що може бути сполучення з PayPal сервісом який пропонує електронну збірку грошей. Треба розвідати який відсоток він вимагає за свої послуги, необхідно відкрити нове конто присвячене цій збірці та дізнатися як можна слідкувати за датками (хто дав, на яку ціль, коли?)  Пані Богданка погодилася довідатися під якими умовами кредитівка Самопоміч співпрацює з PayPal.  Рівнож, треба призначити осіб які будуть мати право користуватися цим контом і підписувати чеки (вони змусять представити кредитівці/банкові свої документи.)  Було запитання: чи хтось перевіряє що на сайті появляється? Андрій сказав що є відповідна опіка (інформації є “moderated”)  Рівнож, висловено потребу публікувати усі матеріяли в двох мовах (українською і англійською) щоби привабити ширшу громаду. Рішено що читачі скористали б, якби україномовні і англомовні інформації появилися на тій самі сторінці (замість давати читачам вибір переключитися на бажану мову.) Пані Богданка сказала що церковний комітет про сайт знає і підтримує його.
7.    Бенкет/забава:  Іван позвітував, що він зі Стефаном дискутували можливості «спростувати» розклад ювілейних святкувань/імпрез і вони вважають що мати величавий бенкет в червні і величавий обід у вересні є непотрібно.  Пропоновано менш формальну зустріч/фестиваль або «родинний день» і вечірку у червні, і тоді під час Labor Day формальний обід і мистецьку програму під шатром. Мішель додала що такий розклад олекшив би різні замовлення і кошти пов’язані з цими імпрезами (шатра, харчування, і.т.п.) Присутні переголосували цю версію святкувань та одноголосно прийняли її.  Мішель позвітувала що хоч її ще не відзвонили бізнеси з конкретними кошторисами, може подати загальні цифри на підставі 150 осіб/гостей: винайм шатра – $3,500 (ставлять у четвер і відбирають у вівторок), харчування – $4,000-$5,000, оркестра –  $1,000 – $5,000.  Виринула довга дискусія про те коли корисно мати забаву, в суботу чи в неділю Labor Day вікенду?  Всі погодилися відложити це рішення на котрісь майбутні сходини, а в міжчасі, перевести неформальне опитування наших знайомих, коли їм було б зручніше. Дарка дала до відома що вона погодилася займатися зайняттями для дітей під час фестивалю, а не цілим фестивалем.  Вона плянує окреме шатро для дітей з майструванням, іграми і забавами, і відбиванковий турнір для підлітків.  Шукатимемо особи яка прийме пост голови фестивального комітету.
8.    Конкурс ювілейної емблемки/logo:  рішено що реченець конкурсу буде 1-го квітня 2011 р.  Можемо проголосити переможця Memorial Day.  Також, конкурс буде «відкритий» тобто, без особливих умов.  У випадку потреби, комітет звернеться до автора(ів) даного проєкту(ів) і попросить його (їх) представити пропоновану емблемку в іншому виді (напр. в кольорі, в чорно-білому, і.т.п.)  Оголошення на конкурс появлятиметься на вебсайті, у пресі і в листі до прихильників парафії.  Різдвяне побажання від парафії включатиме повідомлення про новий вебсайт: 2-3 речення на маленьких папірцях.
9.    Збірка фондів: Іня знову представила концепцію “endowment” та попросила щоби комітет оточнив мету нашої збірки – на що просимо гроші?  На щось конкретного?  На будівельні потреби, тобто “wear and tear”?  Пані Богданка ствердила що церковний комітет черпає зі своїх фондів на такі видатки. Всі погодилися що ми це робимо «для громади».  Збірка фондів включатиме одну збірку на “endowment” і одну на кошти ювілейних святкувань.  Необхідно знову розвідати цю справу; виразніше описати мету “endowment” (“для громади” трохи широка ціль) та дізнатися як скоординувати датки зі системою PayPal (скільки конт?)
10.    Ювілейна книга: Борислав почав свій звіт з тим що ми є зобов’язані виправити помилки які появилися у книзі 40-ліття. Пан Тит Геврик погодився бути редактором того що ми напишемо і радив звернутися до тих хто мав завваги про книгу 40-ліття щоби помогли виправити помилки.  Борислав уявляє книгу яка має 5 частин:

•    Загальну історію (5-10 сторінок)
•    Альманах (списки, весілля, похорони, карта околиці)
•    Короткі есеї про: церкву, культурні програми, Ґражду, УКЦ, видатних людей Гантеру
•    Фотомонтаж
•    Родинні/індивідуальні спомини – сторінки куплені авторами (замість реклям і привітів)

Було спостереження про те що не всі зможуть позволити собі купити місце в     книзі щоби написати свої спогади.  Як це зробити щоби не покривдити     когось?  Miж іншими, була думка помістити спомини за дармо і мати платні     привіти.  Борислав підкреслив що книга придумана так щоби не мати ані     привітів ані реклям.  Не відомо скільки коштуватиме видання книги (яка     прогнозується мати около 175 сторінок так як книга 40-ліття). Присутні не     могли більшістю вирішити цю справу і без бюджету, важко поступати.     Борислав сказав що звернеться до друкарнії Computoprint за кошторисом.

11.  Наступні сходини: відбудуться в половині січня 2011 р.  Про точну     дату буде повідомлення ближче цього часу.

За Організаційний Комітет Святкувань 50-ліття Церкви св. Івана Хрестителя     підписала:

Ксеня Ференцевич
голова

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.