Протокол ч.10

Протокол сходин Організаційного Комітету Святкувань 50-ліття Церкви св. Івана Хрестителя в Гантері, Н.Й., які відбулися телефонно у неділю 2-го жовтня 2011 р.

1. Присутні: Борислав Білаш, Віра Ґайдош, Андрій Титла, Богданка Титла, Таня Драган-Воєвідка, Дарка Темницька, Діяна Юрчук, Ксеня Ференцевич.
2. Неприсутні: Мішель Геврик, Іванка Іваськів, Іван Макар, Наталя Коростіль, Степан Коростіль, Мотря Бейґер, Марійка Костів, Богданна Слиж, Орест Темницький, Іня Шегаде, Юрій Яримович.
3. Сходини відкрилися одно хвилинною мовчанкою в пам’яті Андрія Ґноя, довголітнього “гантерівця” який минулого тижня несподівано відійшов у вічність.
4. Порядок нарад перейшов без змін, одноголосно.
5. Протокол з минулих сходин був прийнятий без змін, одноголосно.
6. Дискусія почалася з підсумком літних занять:
• Таня позвітувала про стан фінансів а саме, про прихід до цих пір з льосів і датків на ювілейні заняття і на “Золотий” фонд, та про розхід. Рішено що наступний лист прохання на пожертви для ювілею піде разом з щорічною різдвяною карткою від парафії. Борислав сказав що має намір до кінця жовтня надіслати окремий лист про дописи до ювілейної книги. Обіцяв що, за дозволом, поділиться знимками які би придалися до інших ювілейних проектів (весільного альбому або виставки фотографій.) Пані Віра згадала що пані Соневицька задумувала виставку весільних фотографій запроектувати, замість
альбом. Рішено запросити пані Наталку на наступні наші сходини.
• Тому що вечірка була відкликана у наслідку бурї “Ірени”, не маємо як оцінити чи вдалобся влаштувати забаву у неділю 2-го вересня 2012 р. після святкувань. Ця справа далі загадочна і змусимо її вирішити.
• Протягом літа читачі парафіяльного вебсайту мали нагоду познайомитися про наші заняття і пляни на ювілейній сторінці. Андрій позвітував що кількість глядачів помножувалася з місяця на місяць. За останній рік, прибуло 3,696
“відвідувачів” до сайту, а за місяць вереснь понад тисячу. (**Доречі, ці подробиці знаходяться на “site meter” – кнопка з правого боку, з долини на головній сторінці сайту…)
• Загальна реакція на літні зусилля була, в загальному, позитивна.
7. Наступні кроки:
• Борислав позвітував про прогрес книги; вже 4 родини здали дописи і Борислав буде користуватися двома як приклади/зразки у листі до парафіян/громади. Борислав дуже заохочує щоби якнайбільше осіб, кожен член даної родини, написало спогади. Про загальну історію, згадано що пан Богдан Макаревич надіслав на адресу парафії три сторінки про будову церкви і окружних будинків, як також свій лист до редакції “Weekly” зі заувагами про статтю про ювілей яка появилася цього літа. Борислав підкреслив що книга не буде «фаховою працею», але буде уважно укладати інформації про історію і
полягати на допомогу пана Геврика.
• Крім наступного листа прохання, Таня сказала що комітет тепер також буде звертатися до великих фондаторів за пожертвами. Подано деякі пропозиції.
• Плянується on-line крамничку де будемо пропонувати ювілейні вироби. Андрій сказав що ще нема цього, але згодом буде. Рівнож, жертводавці вже користуються сервісом PayPal.
• Була загальна мова про те що здавбися розклад підготовчої роботи і реченців до фестивалю. Ксеня скличе окремі сходини з Іванкою і Даркою щоби оформити плян праці. Ювілейний комітет надішле лист Владиці Лостенові щоби запросити
відправити спільно з Владикою Хомницьким Архиєрейську С.Б. 9/2/12. Запрошення на бенкет/свято також отримають отці парохи Пісо і Костик.

8. Різне:
• Комітет отримав кілька ідей від членів громади відносно святкування а саме, зорганізувати прогульку на “гриби”, запросити локальних пань від т.з. Pickle Project щоби поділилися своїм знанням про квашення огірків, і.т.п. (що здобули
на Україні) і запросити вокальний ансамбль щоби відспівав Службу Божу маестра І. Соневицького підчас Архиєрейської С.Б. Рішено зорганізувати демонстрації про грибознавство і квашення оргіків (Pickle Project) підчас
фестивалю, та запросити співаків за дозволом наших хористів.
• Іван Макар надіслав свій звіт і тентативні точки на мистецьку програму які включають привіт і пісні у виконанні гантерських дітей, виступ вокального ансамблю, коломийки і гуморески.
9. Наступні сходини відбудуться телефонно в неділю 20-го листопада о годиній 8:30 ввечері.

За Комітет підписала:

Ксеня Ференцевич, голова

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.