Протокол ч.19

Протокол сходин Організаційного Комітету Святкувань 50-ліття Церкви св. Івана Хрестителя у Гантері, Н.Й.,
які відбулися в Ґражді у неділю 29-го липня 2012 р.

1. Присутні: о. Степан Попко, Богданка Титла, Наталка Соневицька, Віра Ґайдош, Андрій Титла, Борислав Білаш, Мішель Геврик, Іван Макар, Діяна Юрчук, Ксеня Ференцевич.

2. Неприсутні: о. Іван Кащак, Іванка Іваськів, Іня Шегаде, Tаня Драган-Воєвідка, Мотря Бейґер, Наталя Коростіль, Степан Коростіль, Марійка Костів, Богданна Слиж, Орест Темницький, Юрій Яримович.

3. Порядок нарад прийнятий без змін, одноголосно.

4. Протокол з минулих сходин був прийнятий без змін, одноголосно.

4. Звіти діловодів:

  • Мистецька програма – Іван позвітував, що програма буде шліфуватися протягом наступних двох тижнів, підчас яких діти будуть підготовлятися до виступу (танцями і співом). Точніше укладано розклад програми і рішено, що молитви, привіти/промови і виступи будуть відбуватися поміж стравами на бенкеті.
  • Бенкет – Мішель позвітувала, що до цих пір відгукнулося 133-оє на запрошення (106 дорослих/27 дітей), але заохочує всіх активніше вербувати рідних і знайомих, щоби до реченця відповіли. Будуть відправлені ще кілька масових е-мейл повідомлень нагадуючи прафіянам/прихожанам про термін зголошень на бенкет. У зв’язку з тим, що росте тройливий плющ на великій площі на захід від хижі (там де паркувалося підчас Фестивалю), рішено переставити шатро під яким буде поданий обід, біля хижі (там де була їдальня підчас Фестивалю.) Через те, що тут поле у формі прямокутника, шатро би мусіло бути вужче і довше та разом з пропонованою сценою, би обмежило кількість місць (197 заміст 250). Ще треба буде довідатися чи потрібний від міста Джувет дозвіл – mass gathering permit і/або alcohol permit/license, і також розвідити можливості на паркування. Мішель бере відповідальність за друкування програмок які будуть максімум 20-25 сторінок і складатимуться з привітів, розкладу мистецької програми, визначеннями жертводавців і подяк. Реченець для здавання матеріялів до програмки є 15-го серпня.
  • Книга – Борислав повідомив, що д-р Богдан Макаревич з родиною уфондував двомовне видання історії церкви і громади. Це фактично англійський переклад вступу з пропам’ятної книги «Спомини гантерців», всього на всього 24 сторінок. Ця книжечка буде на продаж у крамничці.
  • Архівний фільм – пані Віра представила архівний фільм записаний її мамою на якому появляється посвячення церкви, будовa Ґражди і ще чого (16 мм. фільм був переведений на цифровий формат п. Лідою Макаревич.) Рішено, що фільм буде грати без перерви як частиною фото виставки у Ґражді, та появиться на парафіяльному вебсайті.
  • Вебсайт – Андрій позвітував, що найбільше відвідувачів до вебсайту було після “Ірени” минулого літа, але що майже та сама кількість виходила на сайт після відкриття ювілейного сезону. Андрій твердить, що фотографії та цікавий зміст притягає людей і радить нам надалі творити і подавати цей матеріял.

5. Різне:

  • Вітання Владики – рішено, що не треба виробляти особливого напису на 9/2 і, що буде традиційно обрядове вітання біля церкви.
  • Ювілейний DVD – цей запис буде охоплювати не лише фотографії але також відео записи та інші архівні матеріяли. DVD буде оформлений вже після літа і святкування.

За Організаційний комітет підписала

Ксеня Ференцевич, голова

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.