Про Загальні Збори

Коротко про Загальні Збори
Парафії Св. Івана Хрестителя в Гантер/Джувет
16 лютого, 2014 р.Б.

Збори відкрив парох, о. Др. Іван Кащак, молитвою за благословення Господне на наші наради та за упокій парафіян і прихожан які відійшли у вічність.

Вибрано о. Др. Івана Кащака на предсідника зборів, а п. Ліду Пясецьку на секретара. По звітованню членів церковного комітету було ще багато запитань на які члени комітету старалися відповісти і вияснити. Контрольна Комісія, п. Юрій Яримович і п. Ярослав Федун, признала, що церковний комітет добре і нормально працював, уділила абсолюторію та подали свої поради.

На пропозицію п. Богданни Титли вибрано слідуючий склад церковного комітету: жінка/муж довіря – Богданна Титла, Борислав Білаш ІІ; секретар – Ліда Пясецька; скарбник – Олесь Пясецький; бухгальтер – Наталя Коростіль; господар – Степан Коростіль; веб-сторінка – Андрій Титла; фото-репортер – Роман Грицин; нема імпрезового і прес референтів; контрольна комісія – Ярослав Федун, Юрій Яримович, Ярослав Лешко; номінаційна комісія – Ксеня Ференцевич.

Просьба, щоб висилати пригадки членам парафії про їхні річні залеглості. Побажано, щоб церковна літна програма була реклямована в пресі та інтернеті. Це належить до прес-референта, але наразі нема охочого заняти цей пост і обов’язки зв’язані з ним.

Рішено, щоб продовжувати старання придбати площу біля Ґражди. Попросити Др. Богдана Макаревича, щоб поміг в переговорах з власницями. Може він буде мати більший успіх.

П. Христина Овад знову підняла справу релігійного виховання дітей в парафії. О. Др. Іван Кащак готовий давати такі лєкції але батьки мусять зорганізуватися поміж собою коли це має бути.

П. Христина Овад зголосилася помагати п. Бориславові Білашові з Архівами. П. Ксеня Ференцевич пригадала, що проєкт “жива історія парафії” дальше триває і щоб голоситися до неї для запису. П. Ярослав Федун бажає щоб повідомляти контрольну комісію про всі сходини церковного комітету.

Рішено ще раз спробувати перевести Загальні Збори серед літа, щоб дати можливість більшої присутности членів парафії.

О. Др. Іван Кащак подякував всім і закрив Загальні Збори молитвою.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

One Response to Про Загальні Збори

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.