Протокол ч.9

Протокол сходин Організаційного Комітету Святкувань 50-літтяЦеркви св. Івана Хрестителя в Гантері, Н.Й.,які відбулися в неділю -31-го липня 2011 р. у Ґражді

1. Присутні: о. Степан Попко, Віра Ґайдош, Андрій Титла, Богданка Титла, ІванкаІваськів, Мішел Геврик, Iван Макар, Мотря Бейґер, Діяна Юрчук, Ксеня Ференцевич.

2. Неприсутні: Борислав Білаш, Таня Драган-Воєвідка, Наталя Коростіль, СтепанКоростіль, Марійка Костів, Дарка Темницька, Богданна Слиж, Орест Темницький, ІняШегаде, Юрій Яримович.

3. Порядок нарад перейшов без змін, одноголосно.

4. Протокол з минулих сходин був прийнятий без змін, одноголосно.

5. Kсеня почала підсумок літних занять до тепер зі звітом про стан ювілейної касиа саме, про прихід від лотерії і датків, і кількостями у контах на ювілейні заняття і”Золотий фонд.”

6. Мішель, яка буде займатися замовленням виробів, показала два варіянтивишліфованого лоґо; одним будемо користуватися з нагоди 50-ліття для офіційнихреклям (з цифрою”50″- без “ліття”+ назвою церкви і датами), а друге будемо уживатина виробах які можна буде продавати після святкувань (рішено влкючити назву “св.Івана Хрестителя у Гатнері” і друкувати в цегловому кольорі.) Вироблятимемо зпочатку на спробу сорочинки (100 україномовних) і полотняні торби (типу boat bags/totes “на річку”) Торби будуть кремові. Щодо пропам’ятних афішів, Андрій радивдрукувати їх на якісному папері у стилі off-set about letter press. Будемо чекати зафішами до наступного року. Іванка пропонувала змонтувати фільм/slide show зізнимок і показувати/продавати на фестивалі. Будемо просити висилати знимки наадресу вебсайту і парафії.

7. Апропо дальшої реклями, мають появитися статті у наступних числах “Свободи” і Ukrainian Weekly про нашу підготовку на ювілей.

8. Відгук від громади на наші пляни:

  • Пані Наталка Соневицька мала задум видати хроніку/альбом Гантерськихвесіль і запрошень. Комітет рішив шо це краще вийде як експонат на виставку(фотографій?) замість як окреме видання.
  • Було прохання від спостерігача лоґо конкурсу щоби уприлюднити всі проєктивід конкурсу на вебсайті. Комітет не підтримав цієї пропозиції.9. Вечірка – Мішель оправдалася що її не буде у Гантері на Labor Day вікенді і незможе зорганізувати вечірку. Андій попросив студента Матея Літепла щоби був DJ-ом і він погодився. Андрій взяв на себе обов’язок очолювати підготовку на вечірку.Початок буде між 8-9 ввечорі.10. Кілька точок з приводу літа 2012 р.:
  • Пан Юрій Клюфас пропонував відправити панахиду за основоположниківцеркви на другий рік, підчас свята Івана Хрестителя.
  • Рішено попросити Владику Лостена відправити Арехиєрейську Службу Божу з Владикою Хомницьким в неділю 2-го вересня.
  • Іванка збирає інформації на фестиваль і позвітує комітетові про пляни підчаснаступних сходин. Іван позвітував що звернувся до батьків дітей на співучих курсах промузичну програму наступного літа. Він роздав листа і карту зголошення (якіпоявляються на вебсайті) і разом з дружиною плянують підготовити танець”Привіт” та інші точки до програми. Пробу будуть 30-45 хвилин після курсиспіву у Ґражді, на друге літо.

11. Наступні сходини відбудуться в неділю 4-го вересня, після льос (около 1:00 p.m.)

За Комітет підписала:
Діяна Юрчук, протоколярний писар

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.