Протокол ч.20

Протокол із завершальних сходин Організаційного Комітету Святкувань 50-ліття Церкви св. Івана Хрестителя в Гантері, Н.Й., які відбулися телефонно у неділю 16-го вересня 2012 р.

1. Присутні: Андрій Титла, Дарка Темницька, Мотря Бейґер, Діяна Юрчук, Богданка Титла, Борислав Білаш, Віра Ґайдош, Іван Макар, Таня Драган-Воєвідка, Ксеня Ференцевич.

Неприсутні: о. Іван Кащак, Іня Шегаде, Наталка Соневицька, Мішель Геврик, Наталія Коростіль, Степан Коростіль, Іванка Іваськів, Марійка Костів, Богданна Слиж, Орест Темницький, Юрій Яримович.

2. Сходини відкрила Ксеня з похвалою і подякою всім членам комітету за взірцеве і понад пересічне виконання ювілейних обов’язків протягом останніх двох років. Дуже позитивна реакція від громади і парафіян свідчить про успішне переведення свята.

3. Наступні кінцеві теми продискутовані і вирішені:

• Ювілейне DVD – аби уникати порушення яких небудь законів пов’язаних з особистими правами, рішено не видавати окремий диск знимок з ювілею а радше, усі фотографії висвітлювати на Flickr Photostream, що появляється на парафіальному вебсайті.

• Майбутність вебсайту – Андрій погодився надалі редагувати і виконувати обов’язки адміністратора сайту UkrainianMountaintop.org. Він висловив бажання продовжувати подавати не лише бюлетні і новини але згодом, нові спогади, нові функції (напр. перетворити уривки з «Живої історії» на podcasts на iTunes) і в загальному, розвинути сайт в більш динамічний спосіб.

• Проект «Жива історія» (Ukrainian Mountaіntop Oral History Project) – аудіо записи до «усного» архіву нашої парафії будуть тривати. Можна зголоситися до участі через вебсайт або особисто до Ксені.

• Ювілейні архіви – рішено, що кожен діловод відповідає за організацію і передачу своїх архівних матеріялів (кореспонденції, документів, рахунків, пам’яток, знимок, виставок, майно уфондоване ювілейними грішми, і т.п.) Борислав погодився поскенувати усі фотографії з виставки «Пів століття – знимками». Він теж радив, щоби всі електронні матеріяли, спеціяльно найважливіша е-мейл кореспонденція (тобто та яка сповіщає про якійсь важливий результат або рішення), повинні бути збережені на flash drive або CD. Андрій радив зберегти їх у формі text файлів (MAC users – text edit, PC users – Notepad.) Якщо комусь потрібна допомога з електронним переведенням, Андрій погодився помогти. Всі архівні матеріяли мають бути упорядковані до 31-го жовтня ц.р. Ксеня відповідає за доставлення їх до канцелярії в Ґражді де вони будуть переховані. Там також буде копія списка майна закупленого протягом ювілею для майбутнього парафіяльного вжитку.

• Доля Фонду 50-ліття і Золотого фонду – Таня позвітувала що помимо того, що фінансовий комітет має багато ще роботи, за його каденцію назбирано досить грошей до Фонду 50-ліття щоби покрити усі кошті пов’язані зі святом. Прогнозовано, що залишаться около тисячу долярів. Доля цих грошей буде вирішена у спільці з церковним комітетом. Фінкомітет дійшов до мети і зібрав 50 тисяч долярів до Золотого фонду на майбутність парафії.

• Завершальний лист/е-мейл – всі погодилися, що повиннося надіслати останній лист до парафіян/громади звітуючи про заключення ювілею. Лист буде надіслений до 31-го жовтня.

• Діяльність після розв’язання ювілейного комітету – Борислав сказав, що протягом літа, він від різних кіл чув, що гантерська парафія повинна кожного року якимись імпрезами відзначити літній сезон. Він підкреслив, що є великий попит і ми повинні з цього скористати. Усі погодилися, що це добра ідея та подано різні можливості: щотижневі виграшки, вечірку/забаву, імпрези на відкриття сезону і закриття сезону, barbeque, шатро під яким можна користуватися WiFi, і т.д. Пропоновано п. Богданкою створити пост імпрезового референта при церковному комітетові, який би відповідав за літні заняття. Оскільки ніхто присутній не зголосився взяти на себе цей пост, рішено звернутися до громади за добровольцем а саме, закликом у завершальному листі. Пані Богданка також просила знайти пресового референта.

4. Ксеня закрила сходини і тим офіційно завершено роботу ювілейного комітету.

За організаційний комітет підписала,

Ксеня Ференцевич, голова

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.