Протокол ч.17

Протокол сходин Організаційного Комітету Святкувань 50-ліття Церкви св. Івана Хрестителя в Гантері, Н.Й., які відбулися
телефонно у неділю 17-го червня 2012 р.

1. Присутні: Борислав Білаш, Віра Ґайдош, Таня Драган-Воєвідка, Іван Макар, Іванка Іваськів, Іня Шегаде, Ксеня Ференцевич.

2. Неприсутні: о. Іван Кащак, Богданка Титла, Андрій Титла, Наталка Соневицька, Мішель Геврик, Діяна Юрчук, Мотря Бейґер, Наталя Коростіль, Степан Коростіль, Марійка Костів, Богданна Слиж, Орест Темницький, Юрій Яримович.

3. Протокол з минулих сходин був прийнятий без змін, одноголосно.

4. Звіти діловодів:

• Фестиваль – Іванка сповістила що, за останній тиждень збудовано головну сцену для танцюристів та музикантів, і цього тижня будуватиметься менша сцена для співака О. Кузишина. Афіші оголошуючи Фестиваль вивісені в околиці церкви. Отримано: офіційний дозвіл від міста Джувет на mass gathering та неофіційний дозвіл від повітового highway департаменту для паркування по дорозі 17. Звернулася до Kern’s огородника за квітами, i вони запропонували «позичити» вазонки – моживо можна буде скористати з цієї оферти. Далі шукається помічників до виступу т.зв. stagehands які би займалися координацією виступу/виконавців і звуковою системою (музикою, мікрофонами, і т.п.). Також ідеться пошук за заступника-фотографа який би міг перебрати обов’язки фестивального фотографа Р. Грицина, якби треба було. Владика Василь не прибуде на свято 30-го червня.

• Фінансове – Таня позвітувала що весняний лист до жертводавців вже надісланий, але ті до Канадських адрес повернулися. Буде стіл на фестивалю присвячений збиранням датків, зголошенням на бенкет і продажем ювілейних виробів. Шукається добровольців працювати при цьому столі.

• Виставка – пані Віра сказала що церковний комітет удобрив пропозицію продавати книгу 40-ліття за 10 долярів при столі Ювілейної Книги. Рівнож, вона готує афішу до виставки яка буде висіти при вході до Ґражди і при вступі на горі.

• Рекляма – Ксеня сповістиля що 14-го червня вийшла стаття у Windham Journal про ювілей, а рекляма появилася у «Свободі» 8-го червня. Вивішено афіші по крамницях, бібліотеках і поштах окружних сіл. Іванка додала що вони появляються також по українських установах в м. Ню-Йорку, м. Філяделфії, Ню Джерзі (Пасcейк, Випані), Гартфорд, Конектикет і у Йонкерсі. Теж готові «придоріжні» написи зі заголовком і датою котрі будуть поставлені по терені церкви і посілостях по дорозі 23А.

5. Різне:

• Борислав сказав що п. Юрко Клюфас передав йому запис із ліття Едварда Козака яке відбулося у мотелі Ксеня багато років тому. Рішено дати змогу публиці послухати на парафіяльному вебсайті цей архівний матеріял.

6. Щонеділні сходини продовжуються до часу Фестивалю. Наступні та останні перед Фестивалем є 24-го червня о годині 8:30 ввечорі.

За Організаційний комітет підписала

Ксеня Ференцевич, голова

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.