Протокол ч.12

Протокол сходин Організаційного Комітету Святкувань 50-ліття Церкви св. Івана Хрестителя в Гантері, Н.Й., які відбулися телефонно у неділю 29-го січня 2012р.

1. Присутні: о. Іван Кащак, Віра Ґайдош, Богданка Титла, Дарка Темницька, Іван
Макар, Борислав Білаш, Іня Шегаде, Мішель Геврик, Мотря Бейґер, Андрій Титла,
Ксеня Ференцевич.

2. Неприсутні: Діяна Юрчук, Іванка Іваськів, Наталя Коростіль, Степан Коростіль, Марійка Костів, Богданна Слиж, Орест Темницький, Юрій Яримович.

3. Порядок нарад перейшов без змін, одноголосно.

4. Протокол з минулих сходин був прийнятий без змін, одноголосно.

5. Звіти діловодів:

  • Ювілейна книга: Борислав позвітував що йому вже надіслано або обіцяно понад 100 дописів родинних і особистих спогадів. Зібрано вже досить грошей від цих дописів щоби оплатити якісне видання з твердою обкладинкою. Хоч оригінальний реченець до здавання спогадів вже минув, Борислав буде принимати дописи доки “вже не можна буде”, але важніше щоби люди замовляли наперед, надсилаючи йому чека якнайскорше. Борислав дасть о. Іванові чорновик книги до перегляду та в невдовзі,  відправить e-mail blast гантерському адресарі з пропонованими темами на дописи.
  • Бенкет/мистецька програма: Мішель позвітувала що представники компанії котра винаймає шатра, столи, крісла і посуду відвідали церковну площу щоби дати кошторис на наші бенкетові потреби. Найбільше шатро яке вміститься на терені є 50’х80′. В загальному, пляни на бенкет йдуть вперед; комітет буде вирішувати кошт від особи, справу запрошень, продаж квитків на місці, і.т.п. Ксеня обіцяла дізнатися про можливість користуватися Йонкерськими шатрами які Іванка мала придбати. Іван рівнож, позвітував що мистецька програма прогресує і просив щоби було підвищення або сцена для виконавців. У відповідь на питання про промови і привіти, о. Іван порадив якнайкоротше провести формальну частину програми. Челени фінансового, бенкетового і програмого комітетів будуть співпрацювати над програмкою з цієї нагоди. Вирішено більшістю голосів що не буде забави або вечірки 2-го вересня.
  • Фінансовий комітет: Іня сказала що зараз комітет активно займається кампанією збірки фондів від великих фондаторів. Дуже щедро відгукнулися парафіяни і приятелі церкви на щорічний різдвяний лист.
  • Фестиваль: Ксеня позвітувала за Іванку що плянуються всякі виставки, заняття, ігри/конкурси, продажі, і.т.п. Буде теж шатро першої допомоги і офіційне відкриття фестивалю (дефакто ювілею) около 11:00 рано. Також, продумано висвітлювати і можливо продавати DVD з в’язанкою різних гантерських знимок.
  • Виставка фотографій/весільний альбом: Пані Віра розповіла про те що на другому поверсі Ґражди будуть вивісені управлені знимки церкви і парафіян але що мусить запевнитися про точне приміщення з організаторами щолітної мистецької виставки. Борислав сказав що дасть пані Вірі переглянути знимки з книги. Якщо будуть якісь відповідні до виставки, треба буде отримати дозвіл від власників тих фотографій. Хоч не могла прибути п. Наталка Соневицька на сходини, вона переказала що отримує шлюбні знимки, але також просила щоби комітет далі вербував і реклямував цей проєкт.
  • Вебсайт: Андрій сказав що між 300-500 глядачів виходять на парафіяльний сайт щомісяця. Обіцяв оточнити календар щоби співпадав з бюлетенями, вивісити Івана лист до батьків й інформатор про всі ювілейні фотопроекти.

6. Загальні збори парафії відбудуться 19-го лютого після Служби Божої (около 2:30 по полудні.) Комітет буде звітувати про свою роботу і бажано щоби всі члени комітету прибули. Пані Богданка звернула увагу на те що необхідно молодшим парафіянам почати вступати до церковного комітету і просила щоби вербувати знайомих/зацікавлених.

7. Різне:

  • Пані Віра висловила потребу замовити паперові торби з ювілейною емблемкою до крамнички. Андрій погодився розслідити можливості.

8. Наступні сходини відбудуться у неділю 4-го березня у годині 8:30 ввеч.

За Комітет підписала:
Ксеня Ференцевич, голова

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.