Звіт Комітету — 2012

Звіт Організаційного комітету святкувань 50-ліття парафії св. Івана Хрестителя, Гантер, Н.Й. за час від 20-го лютого 2011 р. до 19-го лютого 2012 р.

1. Членство: Організаційний комітет (“оргкомітет”) працює у цьому складі:

о. Др. Іван Кащак: парох
о. Степан Попко: духовний опікун літом
Ксеня Ференцевич: голова, відповідає за рекляму
Таня Драган-Воєвідка: голова підкомітету збірки фондів/фінанси
Борислав Білаш: голова підкомітету ювілейної книги
Іванка Іваськів: голова фестивального підкомітету
Дарка Темницька: відповідає за дитячі заняття на фестивалю
Віра Ґайдош: голова виставки фотографій
Наталка Соневицька: весільний експонат
Мішель Геврик і Мотря Бейґер: спів-голови бенкетового підкомітету
Іван Макар і Степан Коростіль: спів-голови мистецької програми
Андрій Титла: редактор парафіяльного вебсайту, відповідає за ювілейні вироби
Богданна Титла: жінка довіря, преставник церковного комітету
Наталія Коростіль: парафіяльний бухгалтер
Діяна Юрчук
Іня Шегаде
Орест Темницький
Богданна Слиж
Юрій Яримович

Прибули до комітету: о. Іван Кащак, Наталка Соневицька
Вибули з комітету: Юрій Струтинський

2. Діяльність: Від часу останнього звіту, комітет відбув вісім сходин підчас яких вирішено і проводжено наступні ініціятиви або програми:

А) Лоґо – офіційна ювілейна емблемка була обрана у травні ’11 року в наслідку прилюдного конкурсу в якому приймало участь 6-ро конкурентів. Нагороджений проєкт Олекси Геврик появляється на ювілейній кореспонденції, реклямах і святкових виробах і вже є тісно пов’язаний з нашим літтям.

Б) Книга – вирішено книгу уфондувати платними спогадами «гантерських» родин, осіб і груп, замість реклямами і привітами. До цих пір, надіслано або обіцяно майже 120 дописів. Ця кількість замовлень забезпечить якісне видання з твердою обкладинкою. Зміст книги також включатиме коротку історію церкви і українського Гантеру, карти і подібні інформації. Книга прогнозована іти до друку 1-го травня і повинна бути в руках комітету до 15-го червня.

В) Кіоск – протягом літа ’11 року оргкомітет влаштував щонеділний інформаційний кіоск/стіл який стояв перед Ґраждою і повідомляв парафіян-прихожан про ювілей. При цій нагоді, продавалися льоси на виграшки. Нагороди були щедро подаровані нашими гантерськими метцями, локальними бізнесами і іншими жертводавцями. Заробіток від цих льосів іде уфондувати ювілейні імпрези. Маємо на меті знову провести розігравки цього літа.

Г) Вебсайт – Бюлетені, дописи про парафіяльні імпрези і надзвичайні вістки появляються на головній сторінці. Підчас літа щотижневі «блоґи» (blogs) повідомляли читачів про події і проекти пов’язані з ювілеєм. Тут також поміщені уривки з розмов у серії «Жива історія», яка була розпочата з нагоди ювілею і яка намагається увіковічнити в цифровому форматі спогади про церкву, парафію і громаду. Між 300-500 глядачів виходять на парафіяльний сайт щомісячно. У серпні ’11 року прибуло більше ніж тисячу глядачів в наслідку тропічної бурї «Ірени».

Ґ) Святкові імперзи у літі 2012 р.

І) субота 30-го червня:

і) Фестиваль – вже існує рамовий розклад фестивальних зайнять. У 9:00 рано почнеться відбиванковий турнір, але церемоніяльне відкриття фестивалю, і в тому числі ювілею буде об 11:00 рано. Відтак плянується конкурс їдження вареників, продовження відбиванкового турніру, пообідна розвага-виступи, демонстрації куховарення і фолкльорного мистецтва, дитячі заняття, і вечірня розвага-виступи. Будемо теж запрошувати до участі продавців, організацій і товариств, продаватимемо їжу і напитки, влаштуватимемо стацію першої допомоги і подбаємо за хім-туалети. Фестивальний комітет відповідатиме за встановлення та розібрання шатер, сцени і обладнення, за порядкування терену і за паркування.

іі) Виставка фотографій – пошук знимок продовжується. За дозволом, виставка буде займати одну половину другого поверху ґалерії в Ґражді, і фотографії будуть в більшістю зображувати церкву і парафіян протягом останнього пів століття.

ііі) Весільний експонат – протягом минулого літа, виявився задум представити фотохроніку всіх шлюбів які відбулися в храмі св. Івана від 1962 року. Весільний «альбом» буде приміщений біля ювілейної виставки фотографій.

ІІ) неділя 2-го вересня:

і) Архиєрейська Служба Божа – запрошено Владик Хомницького і Лостена щоби відправити А.С.Б. Обіцяно що прибудуть.

іі) Бенкет – бенкетовий комітет зараз розслідує кошти винайму шатер, столів, посуди, харчування, і.т.п. Представники однієї локальної компанії недавно відвідали церковну площу щоби дати кошторис на бенкетові потреби. Вирішено що не буде забави або вечірки.

ііі) Мистецька програма – готується програма підчас бенкету котра включатиме танець «Привіт» і пісні у виконанні гантерських дітей, короткотривалі промови, виступ вокального ансамблю, коломийки і гуморески.

3. Фінанси і бюджет: За останній рік, надіслано парафіянам і приятелям церкви двох благодійних листів – перший 30-го червня 2011 р., а другий з щорічним Різдвяним поздоровленням. Від Нового Року, йдеться кампанія вербування т.з. великих фондаторів. Фінансовий комітет вже звернувся до шостеро установ і фундацій за більші датки які би помогли уфондувати літні святкові імпрези. Згідно з уповноваженням церковного комітету, розслідуємо можливість купити електричний підйомник (т.з. Electric Stair Lift) який би був встановлений на сходах до буфету. Звіт розрахунків ювілейного комітету знаходиться в прилозі.

За Організаційний комітет святкувань 50-ліття,

Ксеня Ференцевич
голова

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.