Протокол ч.6

Протокол сходин Організаційного Комітету Святкувань 50-ліття
Церкви св. Івана Хрестителя в Гантері, Н.Й.,

які відбулися телефонно в неділю 1-го травня 2011 р.

1. Присутні: Борислав Білаш, Таня Воєвідка, Мішель Геврик, Іван Макар, Дарка Темницька, Ксеня Ференцевич, Діяна Юрчук.

2. Неприсутні: Іванка Іваськів, Наталія Коростіль, Степан Коростіль, Мотря Бейґер, Марійка Костів, Богданна Слиж, Юрій Струтинський, Орест Темницький, Андрій Титла, Богданна Титла, Іня Шегаде, Юрій Яримович.

3. Відкрилися сходини привітом. Також привітали Таню (Драган) Воєвідку яка перебрала обов’язки Іні і тепер очолює Фінансовий комітет.

4. Програма сходин одноголосно прийнята без змін.

5. Протокол з минулих сходин одноголосно прийнятий без змін.

6. Лoґо: Ксеня позвітувала, що більше як половина комітету відгукнулася на інтернетне голосування про лоґо. Найбільше голосів одержали проєкти Олекси Геврика і Оксани Цісельської. Ксеня подасть фіналістів на ще одне голосування. Члени комітету будуть мати змогу подати свій голос і завваги до мисців до 6-го травня 2011 р. Було рішено, що на лоґо повинні появитися: назва церкви по українськи, дата святкування, і число 50.

7. Гасло: Комітет вирішив, що гасло не будемо уживати на виробах 50-ліття, радше «гаслами» (ті котрі були пропоновані на останніх сходинах) буде користуватися виключно фінансовий комітет. Фінансовий комітет сам вибере ті які йому підходитимуть.

8. Книга: Голосування книги закінчилося ремісом – 4 голоси за заплату книги продажжю її, і 4 голоси за заплату книги платними споминами. Щоб вирішити цю справу, комітет знов голосуватиме за двома варіянтами (платних і безплатних споминів) до 6-го травня. Ксеня розішле результат голосування якнайскорше, щоб комітети могли продовжувати працю.

9. Фестиваль: Не було Іванки, щоб позвітувати про комітет Фестивалю. Дарка казала, що була з Іванкою в контакті, і вони почали складати думки на цю подію.

10. Кіоск інформацій: Ксеня позвітувала, що удалася до пані Богданки з проханням зарезервувати стіл (кіоск) в Ґражді (починаючи літом 2011), де зможем оголошувати різні події/новини 50-ліття, збирати датки, виставити скринку порад, збирати адреси, виставити в’язанку фотографій в цифровій рамці, вивісити карту околиці Гантеру, щоб гантерівці могли зазначувати де в околиці мешкають/мешкали. Щовікенду будуть добровольці сидіти при столі, щоб відповідати на питання парафіян. Також була ідея скласти довідник зайнять для дітей в гантерських горах. Комітет виставить анкету яку батьки зможуть виповнити ідеями зайнять. Довідник роздаватимемо на фестивалю в червні 2012 р.

11. Корпус історій: Діяна подала ідею розпочати проєкт типу StoryCorps (www.storycorps.org). Це включатиме записування інтерв’ю з особами на тему спогадів будівлі і хрещення церкви, парафіяльного або громадського життя в Гантері. Уривки, за дозволом учасників, будуть «вивісені» на парафіяльному вебсайті у виді подкасту (podcast). Намагаємося це переводити в ґражді або в хижі протягом 2011-2012 рр.

12. Наступні сходини: 5-го червня, 2011 8-10 вечером.

За Організаційний Комітет Святкувань 50-ліття Церкви підписала:

Діяна Юрчук
протоколярний секр
етар

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.