Протокол ч.14

Протокол сходин Організаційного Комітету Святкувань 50-ліття Церкви св. Івана Хрестителя в Гантері, Н.Й., які відбулися телефонно у неділю 20-го травня 2012 р.

1. Присутні: о. Іван Кащак, Андрій Титла, Іванка Іваськів, Іня Шегаде, Ксеня Ференцевич.

2. Неприсутні: Наталка Соневицька, Віра Ґайдош, Богданка Титла, Іван Макар, Мішель Геврик, Діяна Юрчук, Таня Драган-Воєвідка, Борислав Білаш, Мотря Бейґер, Наталя Коростіль, Степан Коростіль, Марійка Костів, Богданна Слиж, Орест Темницький, Юрій Яримович.

3. Порядок нарад перейшов без змін, одноголосно.

4. Протокол з минулих сходин був прийнятий без змін, одноголосно.

5. Звіти діловодів:

• Книга: Андрій позвітував, що після багато годин роботи, редакція ювілейної книги вже на «останньому етапі». Отримано понад 170 дописів, і книга в повному обсязі охоплює 368 сторінок. Книга іде до друку (Computoprint) цього тижня і буде готова 20-го червня. На обкладинці ювілейне лоґо в золоті, а тло бордове. Тираж 300. На Фестивалі будуть роздані/продані.
• Фестиваль: Іванка сповістила про програму Фестивалю – у 9-ій рано почнеться відбиванковий турнір, добровольців до підготовки запрошено на 9:30 а церемоніяльне відкриття об 11:00 біля церкви. Запрошено почесних гостей на церемонію і вже відгукнулися міські та повітові урядовці як і члени громади. Після церемонії буде нагода з’їсти перекуску (кухня і пекарня вже будуть діяти), а програма фестивальна, тобто виступи, продаж виробів, дитячі заняття та демонстрації почнуться о годині 1:00. Всі точки, крім виступнів які будуть на сцені, відбудуться під шатрами або у ґалєрії в ґражді. Фестиваль завершиться у 8:00 годині ввечері. Подалися до міста Джует на mass gathering permit, яке тепер місто розглядає. Дано нам дозвіл користуватися дорогою 17, яка тепер перекрита, на паркування. Площа біля хижі також буде парковою площою. У випадку обмалю місць на паркування, надіємося користуватися parking area в Лексінґтоні при дорозі 23А.
• Вебсайт і ювілейні вироби (swag): через інтензивну роботу у зв’язку з книгою яка кінчиться за кілька днів, Андрій пообіцяв усучаснити та попрацювати над парафіяльним сайтом на другий тиждень. О. Іван попросив включитися до роботи над сайтом а особливо у відношенню до релігійного змісту. Радить приготовити і вивістити на головній сторінці “mission statement” цервки – опис про те хто ми є, чому ми існуємо і як ми відрізняємося від других церков. Андрій також позвітував що у нього є ювілейні сорочини, полотняні торби (т.з. «річка bags») і магнети. Також задумує замовити прапорці з ювілейною емблемкою які парафіяни зможуть поставити на своїх посілостях цього літа.
• Бенкет/Мистецька Програма: Іван електронно звітував що його дружина надіслала лист батькам інформуючи про дитячий виступ танцю і співу який готується до програми 2-го вересня. Рівнож, вже запрошено д-р Богдана Макаревича бути головним промовцем на бенкеті. Чекає він нього остаточної відповіді.
• Фінансове: Іня дала до відома що вже назбирано $38,000 до фонду 50-ть ліття (разом з приходом від книги = около $45,000). Золотий фонд має $19,000. Готується весняний лист жертводавцям який вийде при кінці травня. Збірка фондів буде продовжуватися протягом літа.
• Виставки і DVD: підготовка до фото виставок триває. Рішено що монтаж знимок на DVD стане Інтернетним твором тобто, будемо закликати подавати Гантерські знимки на вебсторінку протягом літа. Також включимо фотографії з ювілейних святкувань і видамо запис прозірок в майбутньому.
• Рекляма/Преса: Ксеня сповістила що відправлено прес ріліси і фотографії та повідомлення про ювілей українським і англомовним виданням (паперовим і електронним.) Свобода і Weekly вже помістили наші інформації, а в половині червня появиться стаття і фотомонтаж на повну сторінку-обкладинку Lifestyle Section (B section) Windham Journal. Замовляємо теж платні реклями. Андрій відреаґував на Фестивальну рекляму у Weekly 6-го травня, і попросив чи не можна ювілейну емблемку побільшити на ній аби наша «марка» була більш помітна. Прохання буде подане далі.

6. Наступні сходини відбудуться щонеділі до часу Фестивалю, почавши у неділю 3-го червня, година 8:30 ввечорі.

За Організаційний комітет підписала

Ксеня Ференцевич, голова

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.