Протокол ч.13

Протокол сходин Організаційного Комітету Святкувань 50-ліття Церкви св. Івана Хрестителя в Гантері, Н.Й., які відбулися телефонно у неділю 22-го квітня 2012 р.

1. Присутні: Наталка Соневицька, Віра Ґайдош, Богданка Титла, Іван Макар, Іня Шегаде, Мішель Геврик, Діяна Юрчук, Таня Драган-Воєвідка, Ксеня Ференцевич.

2. Неприсутні: о. Іван Кащак, Борислав Білаш, Андрій Титла, Мотря Бейґер, Іванка Іваськів, Наталя Коростіль, Степан Коростіль, Марійка Костів, Богданна Слиж, Орест Темницький, Юрій Яримович.

3. Порядок нарад перейшов без змін, одноголосно.

4. Протокол з минулих сходин був прийнятий без змін, одноголосно.

5. Звіти діловодів:

  • Весільний альбом: пані Наталка далі збирає шлюбні знимки і просить щоби ті які ще не здали, її надсилали 2-3 фотографії (будь якого розміру) і якщо можливо, запрошення. Знимки будуть хронологічно представлені. Оформлення альбому відбудеться від 15-го травня по 30-го червня отже, ще є час подати фотографії.
  • Фінансовий комітет: Таня позвітувала що до цих пір, Фонд 50-ліття має $35,000 а Золотий Фонд, $19,500. Прийшли паро щедрих датків від «великих фондаторів» і у травні буде надіслано черговий лист до жертводавців який включатиме інформації про літні імпрези і летючку про фестиваль.
  • Бенкет: Мішель повідомила що шатро і харч замовлені і тепер проєктуються запрошення. Запропонувала з’єднати посилку запрошень з травневим листом фін. комітету. Квитки не будуть на продаж в день бенкету – треба буде закупити заздалегідь.
  • Пропам’ятна виставка фотографій: пані Віра буде виготовляти афіші які оголошують виставку п.н. «Пів століття знимками» (“50 Years in Pictures”). Знимки і програмки з концертів MACGC також будуть виставлені за допомогою п. Наталки. Пані Віра дуже просить щоби її надіслати знимки (звичайною поштою – не електронною) до виставки. Ксеня обіцяли виготовити блоґ/ повідомлення і e-mail blast з приводу фото виставок, і.т.п.
  • Рекляма: Ксеня повідомила що платнє оголошення про фестиваль і ювілейний press release були надіслані до Ukrainian Weekly аби появилися у числі що виходитиме 6-го травня, присвячене літним заняттям (“A Ukrainian Summer”). Була заввага що випадає помістити в тому числі теж рекляму про ювілейні святкування 2-го вересня (АСБ/бенкет/мистецька програма) бо це урочиста половона нашого ювілею. Хоч реченець минув, буде старання широко розреклямувати обидві імпрези у наступних місяцях.
  • Фестиваль: обговорено програму дня яка розпочнеться о 9-ій з відбиванковим турніром, а офіційне відкриття буде об 11-ій. Пропонуються наступні точки/заняття: виступи музичних і танцювальних ансамблів, продаж печива/харчів/напитків, мед-стацію, демонстрацію і виставку народного мистецтва і природного захисту/підкріплення (тобто «folk foods»), тури, виставку фотографій, «український кіоск», «ювілейний кіоск» з льосами/збиранням датків, заняття для дітей, і продавці. Були питання про вступ і про те який буде прихід від фестивалю. Вступу не будемо збирати, а прихід прийде від продажу харчу, винайм столів продавцями і добровільних пожертв.
  • Мистецька програма: Іван повідомив що його дружина Христя хореографує привіт який діти будуть виконувати на бенкеті i пані Нуся погодилася навчити кілька пісень підчас співучого курсу. Програма також включить коломейки, гуморески і співучий ансамбль. Рішено що влучно мати одного промовця який би коротко промовляв про історію церкви/парафії.
  • Книга: отримано около 170 дописів зі спогадами. Тепер проходить процес редагування і оформлення книги, яка має бути готова до друку 5/15.

6. Наступні сходини відбудуться телефонно у неділю 20-го травня о годиній 8:30 у вечорі.

За Організаційний комітет підписала

Ксеня Ференцевич, голова

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.